+420 735 758 837 (recepce)
ordinace@pscpraha.cz (recepce)
Kodaňská 558/25
101 00 Praha 10 - Vršovice

Skupinová terapie

SKUPINOVÁ TERAPIE - RELAXAČNĚ - POHYBOVÁ SKUPINA podzim/zima 2021

Mgr. Matyáš MÜLLER, Ph.D.

Skupina bude probíhat po naplnění  vždy v úterý od 17:30 hodin.

Cena za 5 setkání je 2000 Kč. Počítáme se 4-5 účastníky. Zasíláme zálohovou fakturu, po jejím zaplacení máte místo závazně rezervované.  


Rádi bychom Vás pozvali na naši relaxačně-pohybovou skupinu. Pokud se často cítíte ve stresu a napětí a hledáte způsob, jak uvolnit svoje tělo a zklidnit mysl, možná jste na správné stopě.

 Ve skupině se budeme učit, jak používat dech pro relaxaci, jak uvolnit zatuhlé svaly a jak si být více vědom svého těla a jeho potřeb.

Zkráceně řečeno, budeme hledat způsob, jak se vyladit na rytmus svého vlastního těla. Budeme k tomu používat jednoduchá a fyzicky ne příliš náročná cvičení. Ta vychází z tělově orientované psychoterapie (biosyntéza), ale zahrnují také prvky čínských dechových cvičení (čchi-kung). Budeme cvičit ve stoje, v pohybu i vleže.

S sebou doporučujeme volné a pohodlné oblečení.

 Díky ostatním ve skupině můžete na své problémy nahlédnout jinak. Můžete zjistit, že v nesnadných životních situacích nejste sami. Můžete se vzájemně podpořit v těžkých situacích i při hledání svého já.  


KDO SKUPINU POVEDE:

Psychoterapeut  Mgr. Matyáš MÜLLER, Ph.D. s praxí v různých sociálně – zdravotnických zařízeních. Jeho zaměření je biosyntéza, která kombinuje klasickou verbální terapii s prací s tělem – pomáhá hlubšímu uvědomění pocitů a bloků, které v těle máme, pracuje s dechem a pohybem.

KONTAKT:

+420 735 758 837

ordinace@pscpraha.cz

www.pscpraha.cz
Momentálně nemáme naplánované žádné skupinové terapie.