Po-Čt 9:00-17:00
Pá 9:00-15:00
+420 735 758 837
ordinace@pscpraha.cz
Na Hutmance 441/16
158 00 Praha 5 - Jinonice

Skupinová terapie

RELAXAČNĚ-POHYBOVÁ SKUPINA Září 2020

Mgr. Matyáš MÜLLER, Ph.D., M.Sc.Skupinová terapieprvní setkání 22. 9. 2020
Vždy v úterý od 17:30 do 19:002 000 Kč (celkem za 5 setkání, max 6 osob)

PRO KOHO JE SKUPINA URČENÁ?

Pro z Vás, kteří se potýkáte se zvýšenou zátěží v každodenním životě,  pociťujete tělesné napětí a bojujete s psychosomatickými obtížemi.

Cílem setkávání je naučit se lépe vnímat své tělo, poslouchat a následovat signály, které nám dává. Budeme provádět jednoduché cviky vycházející z bioenergetiky a čchi-kungu (čínských dechových cvičení), které mohou napomoci jak lepší schopnosti relaxace a regenerace, vybití přebytečné energie, zklidnění rozbouřených emocí a uvolnění stresu, tak i aktivizaci. Tyto cviky využívají principů uzemnění (kontaktu se zemí a se svým tělem), synchronizace dechu a pohybu, střídání kontrakce a uvolnění určitých svalových partií, třesení apod. Vždy se přitom budeme dívat „dovnitř“ svého těla a učit se pozorovat své pocity v jednotlivých jeho částech a co se změní po cvičení. Budeme cvičit ve stoje i vleže. A nebudeme vždy cvičit pouze předepsaná cvičení, bude prostor i pro kreativitu a objevování spontánního pohybu, ke kterému nás naše tělo vede.

KDO SKUPINU POVEDE:

Psychoterapeut s praxí v různých sociálně – zdravotnických zařízeních. Jeho zaměření je biosyntéza, která kombinuje klasickou verbální terapii s prací s tělem – pomáhá hlubšímu uvědomění pocitů a bloků, které v těle máme, pracuje s dechem a pohybem.

KONTAKT:

+420 735 758 837

ordinace@pscpraha.cz

www.pscpraha.cz

Díky ostatním ve skupině můžete na své problémy nahlédnout jinak. Můžete zjistit, že v nesnadných životních situacích nejste sami. Můžete se vzájemně podpořit v těžkých situacích i při hledání svého já.


Momentálně nemáme naplánované žádné skupinové terapie.